پرسش از دکتر

ناراحتی اعصاب و روان - پرسش 1475

 • تصویر کاربرنویدم پنجشنبه ۲۹ اسفند ۹۸( 4 ماه پیش) مغز و اعصاب
  سلام دکتر من نزدیک دوماه پیش بود که توام با کاهش میل جنسی دچار یبوست شدید شدم لازم به ذکر هست که علائم تقریبا همزمان با تزریق فقط یک عدد کورتون شروع شد و من افسردگی و اضطراب زیادم داشتم قبل از اینا. بخاطر یبوست شدید گاهی فقط یک وعده غذایی میخوردم من ۲۱ ساله و ۵۷ کیلو وزن دارم ضربان قلب من تا ۱۲۵ هم گاهی بالا میره به مرور احساس میکردم میل جنسیم داره به حالت عادی برمیگرده که دو هفته پیش صبح زود طبق معمول با اضطراب زیاد از خواب بیدار شدم و بعد مدتی شروع کردم به فعالیت های روزانه و فقط ناهار خوردم مدتی بود حالت تهوه داشتم از قبل که شبش خواستم غذا بخورم ولی مواجه با غذا باعث تهوع من شد ولی چیزی بالا نیاوردم ولی بشدت بدنم دچار ضعف و بیحالی شد بشکلی که تاصبج دچار لرزش و احساس سرما شدم و بدنم لرزید تا صبح پزشک گوارش مراجه کردیم وکلینیدیوم سی و پرانانول تجوبز کرد (بعد اون چند روز با دیدن غذا حالت تهوع بهم دست میداد و اوق میزدم بعدش احساس بهتری داشتم و میتونستم غذامو بخورم ولی چتد روز شدیدا بی حس حال بودم و ضعیف بودم و الان پرش عضلانی و کسالت و گاهی کرختی جسمی در نقاط مختلف بدنم دارم و بطور کامل میل جنسی و علاقه هامو از دست دادم گاهی شب ها با ضربان بالا و عرق سرد بیدار میشم یا چشمای اشک الود و خوابم پریشان شده .(((مدتیه تهوع ندارم و غذا خوردنم بهتر شده از یبوست شدید در اومدم ولی گاهی اسهال دارم خیلی زود خسته میشم و شبا زود میخوابم بعد یک یا دو ساعت خواب ممکنه با عرق سرد و اضطراب و ضربان بالا بیدار بشم و میل جنسیم از دست دادم ولی نسب به اون شب کسالت شدیدم کمتر شده و بیشتر فعالم شدیدا به همه چی بی علاقه شدم و حواس پرتی دارم.
  ازمایش خون و ct شکم و لگن و بیضه هم بخاطر درد بیضه دادم ولی چیز خاصی یافت نشده و همه چی نرماله گاهی گزگز های موقتی در بدم احساس میکنم و دچار تغیرات خلقی شدم خیلی نگرانم ایا ممکنه من به نوعی بیماری مغزی مانند تومور و یا... شده باشم؟؟؟؟؟؟
  خیلی شدید نگرانم لطفا کمکم کنید ایا ممکنه به مرضی خطرناک مغزی دچار شده باشم؟؟؟ شبا بیشتر از همه احساس ضعف میکنم در ضمن نعوض درخواب دارم ولی نعوض و تحریک جنسی ندارم من چیکار کنم خیلی ترسیدم
  1. تصویر کاربردکتر حسام عبدالحسین پورپنجشنبه ۲۹ اسفند ۹۸( 4 ماه پیش)
   نه مشکل مهمی ندارین
   به روانپزشک مراجعه کنید
75+